Alle modellen uit mijn Petra de Jonge Collectie zijn te bestellen in jouw maat die je kan vinden in deze maattabel. Vallen jouw maten buiten deze standaard – zoals bij veel vrouwen het geval is – dan is het mogelijk om een speciale Pas & Meet Sessie te organiseren.  Dit kan privé, maar het is ook mogelijk om samen met vriendinnen een Pas & Meet Event in te plannen. Onder het genot van een drankje, presenteer ik mijn collectie bij jou thuis, of een gezellige externe locatie. Ik adviseer welk model het beste bij jou persoonlijke vormen past en presenteer de nieuwe stoffen die ik weer heb weten te bemachtigen. Op deze manier is een semi-couture item heel toegankelijk, en laagdrempelig.

Mocht je speciale wensen hebben die iets afwijken van het originele ontwerp, dan raad ik aan om een proefmodel te laten maken. Zo weet je zeker dat het uiteindelijke model precies is zoals jij in je hoofd had.

Maattabel Petra de Jonge

Confectiemaat34
XS
34-36
S
38
M
40-42
L
42-44
XL
46
XXL
Lichaamslengte172173174175176176
Bustewijdte83889397102107
Taillewijdte (smalste deel)657075808590
Heupwijdte9196100106111116
Schouderbreedte37,538,754041,2542,543,75
Ruglengte (van knobbeltje naar taille)394040,54141,542,5
Armlengte (van schouder naar pols)59,659,86060,260,460,6
Binnenbeenlengte (van kruis naar enkel)828384858686